Sport

Komplexnost nabídky našich služeb završuje celá řada sportovních a relaxačních aktivit, které jsou v Hotelu N k dispozici. K plné spokojenosti našich zákazníků nabízíme možnost využít hotelovou saunu, solárium, masáže či půjčovnu kol. Mimo hotel pak zajistíme kuželnu se čtyřmi dráhami v areálu znojemského koupaliště, projížďky na koních, tenis, fotbal, squash, bowling, golf, rybaření či vyhlídkové lety nad Znojmem.

Termální lázně Laa an der Thaya

Moderní termální lázně a aquapark včetně oddechového sportovního centra. To vše nabízí rakouské hraniční městečko Laa an der Thaya. Ze Znojma trvá cesta do bývalé vodní pevnosti pár desítek minut autem. Vyhlášené lázně nabízí termální vodu o teplotě od 34 do 36 stupňů Celsia. Otevřeno je denně mimo Štědrý den od devíti ráno do deseti večer. Za tři hodiny pobytu zaplatí dospělý návštěvník necelých deset euro. Možné jsou i skupinové slevy.

Po zaplacení vstupného je k dispozici většina atrakcí. Kromě termálních bazénů si lze užít solného bazénu s podvodní hudbou, vodní gymnastiku, termální kino či asiatickou odpočinkovou místnost. Velmi lákavé jsou i speciální saunové procedury s medem a solí. Kromě atrakcí zahrnutých do ceny vstupného lze dále navštívit solária, masáže, kosmetiku, zábaly či manikúru a pedikúru. Před lázněmi je parkoviště pro 450 vozidel. Parkování je zdarma.